Torby, Plecaki do Wózków Warszawa

Plecaki do Wózków Warszawa

Każda mama wie, że wyprawa z maluchem to ogromne wyzwanie logistyczne. Nawet banalne z pozoru wyjście po zakupy czy na spacer. Tysiące gadżetów, bez których nie może obyć się nasz maluch potrafią przyprawić o ból głowy nawet najbardziej cierpliwa mamę. Jak pomieścić wszystkie absolutnie niezbędne akcesoria dziecka? Ile toreb trzeba mieć ze sobą, aby wszystko się zmieściło? Jak rozwiązać ten problem? Co wybrać, żeby wyprawa z maluszkiem była wygodna? Doskonałym pomysłem, o którym większość mam wie są odpowiednie gadżety dla rodziców. Dzięki nim życie staje się prostsze. Co to takiego? To świetne torby i plecaki do wózka. Co wybrać? Co będzie lepiej spełniało swoje zadanie?

Torba czy plecak? Sprawdźmy. Oto kilka słów o praktycznych dodatkach dla młodych mam.

Od Redakcji: do przygotowanie tego wpisu użyliśmy zdjęć pobranych ze sklepu Brytyjka.pl – importera plecaków damskich dla mam.

Torba czy plecak – odwieczny dylemat rodziców

plecak do wózka

Jaki plecak najczęściej wybierają nasze klientki z Warszawy?

plecaki eleganckie, ze skóry ekologicznej57%
lekkie plecaki nylonowe o formacie prostokąta31%
eleganckie plecaki damskie ze skóry naturalnej (przykład: belveder.com.pl/sklep/plecaki/eleganckie/ )10%
inne fasony niekwalifikowane2%

Aby wyprawa z maluchem była przyjemnością, każda zapobiegliwa mama ma ze sobą zestaw niezbędnych akcesoriów. To ubranka na zmianę, pieluszki, butelki z mlekiem i sokiem, chusteczki nawilżane….A gdzie tu miejsce na gadżety mamy? Trudno jest się pomieścić ze wszystkim w damskiej torebce. Dlatego dla młodych mam są dostępne torby i plecaki, które są praktyczne i funkcjonalne. To właśnie w nich pomieścimy niezbędnik niemowlaka i swoje własne rzeczy. Co wybrać, torbę czy plecak? Każda z opcji jest wygodna i praktyczna. Torbę możemy wygodnie zawiesić na wózku i mamy szybki dostęp do niezbędnych rzeczy. Plecak z kolei jest wygodniejszy gdy niesiemy dziecko ona ręku. Dzięki plecakowi obie ręce mamy wolne i pełną kontrolę sytuacji. Którą opcję wybrać, plecak czy torbę? Tu zdania są podzielone. Dlatego każda z mam powinna wybrać te, która najlepiej spełni jej oczekiwania. Bez względu na to jednak co wybierzemy, mamy pewność, że naprawdę cały niezbędnik malucha i swój własny mamy na wyciągnięcie ręki. Gdzie kupić te sprawdzone gadżety? Doskonałą propozycję dla aktywnych mam ma sklep www.brytyjka.pl Sprawdźmy więc najciekawsze propozycje plecaków dla rodziców.

Praktyczny i modny plecak i torba 2w1

plecak i torba

Zastanawiasz się co wybrać? Czy lepszym wyborem będzie torba, a może plecak? Zatem poznaj koniecznie torbę plecak 2w1 dla mamy szara Diaper KN80 marki KONO. To coś dla tych, którzy nie mogą się zdecydować którą opcję do wózka wybrać. Plecak – torba to fantastyczne rozwiązanie na każdą wyprawę z maluszkiem. Odszyty jest z wytrzymałego poliestru w pięknym szarym kolorze. Jego komora główna zamykana jest na zamek błyskawiczny, a w środku znajdziemy trzy otwarte kieszonki , idealne na ubranka, pieluszki czy zabawki. Umieszczone po bokach małe kieszonki świetnie pomieszczą chusteczki czy ręczniczek dla maluszka. Od frontu znajduje się wygodna kieszeń na zamek w której znajdziemy trzy miejsca na butelki. Jej wnętrze posiada właściwości izolacyjne, które utrzymuje stałą temperaturę. W tyle plecaka znajdziemy też mała kieszonkę na zamek, które sprawdzi się na telefon portfel. To plecak dla wszystkich aktywnych mam. Można go zawiesić jak torbę na wózku, albo nosić na plecach. Doskonały i modny. Subtelne groszki umieszczone na małej, frontowej kieszonce dodają mu lekkości i kobiecości. Niezastąpiony w każdej sytuacji.

Comments

  1. Post
    Author

Dodaj komentarz